joomla mobile menuRadosne Maluchy

Zapewnimy Twojemu dziecku radosne dzieciństwo!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców dzielnicy Gdańsk Suchanino, stworzyliśmy przedszkole niepubliczne o wyjątkowym charakterze. Nasze przedszkole wyróżniają niepowtarzalne wnętrza oraz bogata oferta dydaktyczna. Przedszkole usytuowane jest przy ul. Czajkowskiego 5, w pięknej okolicy, w sąsiedztwie szkoły podstawowej nr 42.

Niepubliczne Przedszkole Radosne Maluchy o profilu artystyczno – językowym powstało, aby zapewnić dzieciom dostęp do szerokiej oferty zajęć edukacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju talentów plastycznych, teatralnych, tanecznych, muzykalnych i językowych. Jesteśmy jedynym przedszkolem w okolicy, które prowadzi podstawę programową w dwóch językach - polskim i angielskim.

Posiadamy przestronne sale dydaktyczne, urządzone tak, aby zapewnić optymalne miejsce do zabawy, nauki i odpoczynku. Każda z grup przedszkolnych jest podzielona wg wieku dzieci, a wszystkie sale zaaranżowane są odpowiednio do ich potrzeb. Edukacja radosnych maluchów opiera się na nowoczesnych metodach dydaktycznych - zabawie, samorealizacji i kontaktu dziecka z otaczającym go pięknem i sztuką.

Posiadamy własny ogrodzony ogród, pięknie urządzony z bezpiecznym placem zabaw o miękkiej nawierzchni. Nasze dzieci codziennie korzystają ze spacerów i zabaw na świeżym powietrzu.

Galeria zdjęć

Piotra Czajkowskiego 5
Gdańsk Suchanino

+48 793 360 600
sekretariat@radosnemaluchy.eu

  Odśwież Captcha